Muži lépe zhubnou s dostatkem bílkovin

Hubnutí není jen tématem pro ženy. Asi se všichni shodneme, že během zimy a zejména Vánoc je extrémně jednoduché nabrat pár kilo navíc. Vždyť je všude tolik cukroví, bramborového salátu a dalšího jídla. Jen málokdo se zvládne udržet. Bylo by to úplné narušení Vánoční pohody, kdybyste si od každé dobroty nedali alespoň trochu.

měření pasu

Navíc v zimě se ani nedá tolik sportovat. Zvlášť, když není ani led a sníh ale místo toho jen prší a všude je spousta bláta. Kdo by šel v takovém počasí běhat nebo na kolo? To zní jako úplné bláznovství. Na brusle nebo běžky se v posledních letech také moc chodit nedá. Spoustu lidí sice jezdí lyžovat a běžkovat na hory, jenže jak dlouho taková zimní dovolená trvá? Týden maximálně dva, vaši váhu moc neovlivní…

Jenže teď už se léto zase blíží a období plavek je za dveřmi. Možností, jakou dietu držet a podle kterého trenéra cvičit je nespočet. Spoustu společností se vám snaží prodat různé detoxikační kúry, čaje a podobné věci. Tohle ale nemusí být jediná cesta.

hubnutí

Hlavně v případě mužů je totiž zhubnout jednodušší pomocí vysokého příjmu bílkovin. Obecně muži hubnou rychleji než ženy, protože mají větší podíl svalové hmoty. Svaly spotřebují https://montyrich.cz/montyrich-express/132-tezari-bitcoinu-letos-spotrebuji-stejne-mnozstvi-energie-jako-argentina více energii než tuk. Takže čím více máte svalů, tím rychleji se vám hubne. Proto musí různí vzpěrači nebo závodníci s velkými svaly tolik jíst.

Takže zkuste místo drastických diet zvýšit příjem bílkovin. Pijte proteinové nápoje a do každého jídla místo tuků zařaďte raději potraviny bohatší na proteiny. Podívejte se na stránky hubnutí pro muže a přečtěte si o hubnutí pro muže více. Můžete se zde dozvědět spoustu důležitých informací, které vám pomohou zhubnout rychleji a bez drastického hladovění. Přísné diety totiž často zapříčiní to, že se zbavíte svalové hmoty, ale tuky vám zůstanou. Tělo má totiž pocit, že se blíží nějaká krize, a proto si chce nechat co největší zásoby energie. A to asi nikdo nechce…