Muži lépe zhubnou s dostatkem bílkovin

Hubnutí není jen tématem pro ženy. Asi se všichni shodneme, že během zimy a zejména Vánoc je extrémně jednoduché nabrat pár kilo navíc. Vždyť je všude tolik cukroví, bramborového salátu a dalšího jídla. Jen málokdo se zvládne udržet. Bylo by to úplné narušení Vánoční pohody, kdybyste si od každé dobroty nedali alespoň trochu.

měření pasu

Navíc v zimě se ani nedá tolik sportovat. Zvlášť, když není ani led a sníh ale místo toho jen prší a všude je spousta bláta. Kdo by šel v takovém počasí běhat nebo na kolo? To zní jako úplné bláznovství. Na brusle nebo běžky se v posledních letech také moc chodit nedá. Spoustu lidí sice jezdí lyžovat a běžkovat na hory, jenže jak dlouho taková zimní dovolená trvá? Týden maximálně dva, vaši váhu moc neovlivní…

Jenže teď už se léto zase blíží a období plavek je za dveřmi. Možností, jakou dietu držet a podle kterého trenéra cvičit je nespočet. Spoustu společností se vám snaží prodat různé detoxikační kúry, čaje a podobné věci. Tohle ale nemusí být jediná cesta.

hubnutí

Hlavně v případě mužů je totiž zhubnout jednodušší pomocí vysokého příjmu bílkovin. Obecně muži hubnou rychleji než ženy, protože mají větší podíl svalové hmoty. Svaly spotřebují více energii než tuk. Takže čím více máte svalů, tím rychleji se vám hubne. Proto musí různí vzpěrači nebo závodníci s velkými svaly tolik jíst.

Takže zkuste místo drastických diet zvýšit příjem bílkovin. Pijte proteinové nápoje a do každého jídla místo tuků zařaďte raději potraviny bohatší na proteiny. Podívejte se na stránky hubnutí pro muže a přečtěte si o hubnutí pro muže více. Můžete se zde dozvědět spoustu důležitých informací, které vám pomohou zhubnout rychleji a bez drastického hladovění. Přísné diety totiž často zapříčiní to, že se zbavíte svalové hmoty, ale tuky vám zůstanou. Tělo má totiž pocit, že se blíží nějaká krize, a proto si chce nechat co největší zásoby energie. A to asi nikdo nechce…


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup