Moje koloběžka

Máte rádi techniku a další technické vynálezy? Pokud ano, tak mi asi dáte za pravdu, že je prima, že existují elektro koloběžky a elektrokola. A já žiji ve vesnici a nemám řidičský průkaz a ani nemám auto. A možná, i kdybych měla, tak si to nekoupím, protože na to nemám vůbec žádné peníze. Všichni víme, jaká je velice těžká doba, že je to ekonomicky hodně špatné a že málo lidí má peníze. A navíc když se podívám, kolik stojí benzín nebo nafta, tak se mi chce opravdu brečet. A taky nedokážu pochopit, kde se tyto ceny vzaly. Já vím, že je to ekonomická a celosvětová situace a problém, ale stejně nechápu, jak může být něco, tak velice drahé a o tolik procent cena skočit nahoru. Škoda, že tohle nemohu nějak ovlivnit. Tak jsem si řekla, že s děláním řidičáku ještě chvíli počkám. Proto jsem se spolehla na moderní techniku a pořídila jsem si elektrokoloběžku. Musím říct, že elektro koloběžka je za posledních pět let asi nejlepší vynález technické doby. A je to opravdu skvělá technika. Jen musíte dávat pozor, byste si pořídili opravdu kvalitní koloběžku.

Za koloběžku jsem ráda.

Je to elektrokoloběžka, co se řadí mezi techniku, takže musíte dávat pozor, aby vám třeba nezmokla nebo se vám nějak nenamočila nebo neporouchala. Protože jakákoliv závada na elektrokoloběžce je opravdu katastrofální. A já tohle znám, protože můj bratr si před dvěma lety pořídil elektrokoloběžku a někam s ní narazil na obrubník a samozřejmě, že se mu rozbila.

Možná si koupím Vespu.

A tady to není o tom, že to obyčejná elektrokoloběžka. Tady jde o to, že to má v sobě velkou baterii, takže se o tu elektrokoloběžku musíte samozřejmě nějak starat. Není to obyčejná koloběžka, je to technika, a každý víme, že o techniku se člověk musí samozřejmě starat, aby mu sloužila co nejdéle. A to já, když jsem si pořídila svou první elektrokoloběžku, tak ji mívám v chodbě, a ne někde venku pod stříškou, jak to má můj bratr. Myslím si, že koloběžka by neměla být ani ve vlhku. Snažím se dělat pro svou elektrokoloběžkou opravdu to nejlepší, co můžu.