Čistý bazén díky vysavači

Čas kvapem letí a léto začíná být v plném proudu. S přibývajícími teplotami je potřeba také uvést Váš bazén do chodu po zimní odmlce. To může být ovšem v mnoha ohledech problém, a to díky tomu, že jste bazén nezazimovali. V takovém případě pak bazén připomíná spíše jezírko pro kačeny než bazén pro koupání. Pokud se chcete všech usazenin a špíny v bazéně zbavit, tak využijte bazénový vysavač spolu s bazénovou chemií.

bazénový vysavač

Ruční bazénový vysavač je naprostou senzací a osvobozením ohledně práce okolo bazénu. Tento nevinný stroj Vás zbaví všech usazenin, na dně bazénu, ale také kalu a špinavé vody. Díky vysavači ušetříte mnoho času a také práce, kterou byste s čištěním měli. Pokud máte malý kruhový bazén, tak nemusíte kupovat ani automatické vysavače, ale bohatě Vám postačí ruční bazénový vysavač, se kterým si hravě poradíte. Tyto vysavače nejsou nijak náročné a čištění bazénu s nimi zvládne i Vaše dítě. Tyto vysavače jsou navíc velice efektivní a pracovat s nimi je zkrátka radost. Člověk vidí, jak mizí špína na dně bazénu a má hned lepší pocit z dobře odvedené práce.

bazénový vysavač

Vysavače se prodávají v mnoha podobách a vždy je dobré vybírat ten, který má dobrou hlavici pro tvar Vašeho bazénu. Vysavače se navzájem liší tvarem kartáčů a také rozměry. V prodeji najdete ruční, poloautomatické a plně automatické. Plně automatické se využívají hlavně na veřejných koupalištích a dalších velkých plochách. Ruční vysavače se vždy připojují k filtračnímu systému a jsou velice efektivní. Kromě vysavačů koupíte na Chloritu také veškerou chemii pro ošetření bazénu, a to včetně veškerého příslušenství. Veškerý sortiment je za velice dobré ceny a prodejce nabízí mnoho zajímavých slev.

Máte-li svůj bazén po zimě v havarijním stavu, tak neváhejte a nakupte potřebné příslušenství, které se Vám na obnovu bude hodit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup