Jak s nimi komunikovat?

Samozřejmě, každý jedinec je jiný, a žádný universální návod neexistuje. Vzhledem k tomu, že již přes dvacet let hraju v ryze mužské kapele, a dá se říci, že ji svým způsobem vedu, možná jsem nějaké zkušenosti nasbírala a ráda se s vámi o své poznatky podělím. Nicméně varuji, na extrémně tvrdé chlapy to asi neplatí.
dvě opičky
· Muž nesnáší dlouhé věty. Proslovy sice pronáší velice rád, ale ve chvíli, kdy mu chcete sdělit něco opravdu důležitého, JEDOU VĚTOU A RADĚJI POMALU A PO ČÁSTECH.
· Než vůbec promluvíte, ujistěte se nenápadně, zda vás vůbec vnímá.
· Nevyčítejte mu, když je zasněný. Je to normální.
· Chcete-li po něm nějakou práci, činnost, kterou nerad vykonává, a podobná nepříjemná témata, pečlivě vybírejte vhodnou chvíli. Nikdy to nesmí být první věta po ránu nebo po příchodu z práce.
· Klepy a ženské řeči si raději schovejte na posezení s kamarádkou. Opravdu to nemají rádi.
vnitřní síla
· Dobré jídlo – základ dobrého soužití.
· Je-li rozlícen, neoponujte, pokud to tedy dokážete. Nejlepším řešením je odejít do jiné místnosti a vykonávat či předstírat nějakou práci.
· Projevujte čas od času zájem o jejich práci, koníčky i kamarády – samozřejmě jen formou povídání.
· Chválit a lichotit. Nic to nestojí a účinek bývá okamžitý a skoro vždy kladný. Tedy, nic se nesmí přehánět a hlavně nenápadně.
· Nefackovat, mívá to katastrofální následky. Mužská ješitnost je velice specifická a pro nás nepochopitelná vlastnost, ale oni za to nemůžou.
· Muži mívají přerostlé ego. Je to součást jejich druhu a není možné to předělávat, ořezávat a upravovat. Je to prostě tak. I my máme své podivné stránky a oni se s nimi musejí také vyrovnat.
· Zkuste jim být příkladem, ale nepřehánět.
· A když už to fakt nejde, hádáte se jako koně a trpíte dojmem, že žijete s blbcem?
· Odjeďte někam na pár dní. Přemýšlejte. Zkuste si vzpomenout na to pěkné.
· Nechte ho odpočinout od vás, třeba se mu začne i stýskat. Pak je naděje na dialog mnohem vyšší.
· Teprve poté se vraťte domů a pokuste se velice opatrně mu sdělit, co vás trápí. Vynechat malichernosti, jen to nejdůležitější.
To bylo milé dámy ve zkratce vše. Někdy méně znamená více. Já jich mám na krku sedm, každý je jiný, a stále s nimi vycházím.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup