Za stejnou i nižší cenu vyšší komfort

Ať už Vás zajímá každodenní dění ve světě i doma, politika, zdravý životní styl, móda, zahradničení, auta, historie, technika, vaření či snad i jachting, máte na výběr nespočet periodik se zaměřením prakticky na cokoliv. Jestliže kupujete určité noviny či časopisy pravidelně, nejspíše už jste uvažovali    o předplatném, či jste se jejich předplatitelem dokonce stali.
Jaké konkrétní výhody přináší předplatné tištěných magazínů?
noviny u dveří.jpg
1.       Šetří peníze. Vydavatel většinou nabízí nižší cenu za jeden výtisk než v běžné obchodní síti.
2.       Šetří Váš čas. Pár dní po vydání už na Vás oblíbený titul bude čekat v poštovní schránce.                           U některých periodik bývá dokonce garantováno doručení před tím, než se objeví na stáncích.
káva a časopis.jpg
3.       Bonus k předplatnému, a to v jakékoliv podobě – kosmetika, elektronika, knihy, čísla zdarma, různé slevy, přístupy do online portálů, kde můžete zdarma číst další články či stahovat videa, elektronická verze titulu do čtečky atd.
4.       Výběr z několika variant. Čtete-li celý život jedny noviny každý den, můžete si je předplatit i na několik let. Naopak víte-li, že by Vás například dané téma mohlo přestat zajímat, vyberete si variantu na čtvrtletí. Po skončení předplaceného období buď jen uhradíte další, nebo platbu neprovedete a tím předplatné zaniká.
5.       Lze použít jako dárek. Zaplatíte Vy, ale doručováno bude obdarovanému. Samozřejmostí je stylový dárkový certifikát.
otevřené časopisy.jpg
Lze vůbec mezi všemi těmi klady najít nějaký zápor? Co když objednaný titul prostě do schránky nedorazí? Již jste ho několikrát zahlédli na novinových stáncích, a i přes garanci dřívějšího dodání, Vaše poštovní přihrádka zeje prázdnotou? Jako první se nabízí kontaktovat infolinku vydavatele. Opověď je ale jednoznačná – Vaše číslo bylo odesláno, a to dokonce s předstihem, jak je zvykem. Vydání se tedy ztratilo někde na cestě a možná si teď neznámá pošťačka u kávy pročítá módní trendy letošního léta za Vaše peníze. Nebojte, jako letitá předplatitelka všemožných tiskovin Vás mohu uklidnit, že nejdéle do týdne budete též vědět, v jakých plavkách vyrazit na pláž. Vydavatel vždy zaslal dané číslo znovu, prakticky obratem a samozřejmě zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup