Zip sáčky poslouží doma i na cestách

Někteří z vás možná pamatují dobu, kdy se mléko prodávalo v polyetylenových pytlících. I přesto, že byl tento způsob prodeje podrobován neustálé kritice hlavně ze zdravotních důvodů, byl to docela zbytečný humbuk. Nízkohustotní polyetylen LDPE je opravdu zdravotně nezávadný a pro uchovávání potravin je vhodný, což prokázal i dlouhodobý vědecký výzkum.

mapový podklad

Sáčky se zipem jsou zdravotně nezávadné

Zdravotní způsobilost se týká i současných obalových materiálů z polyetylenu včetně těch speciálních, s uzavíracím zipem. Během zlomku sekundy uzavřený sáček nepropustí dovnitř nic, co by mohlo jeho obsah ohrozit, nebo naopak zajistí, aby obsah nepronikl ven. Tuto docela jednoduchou mantru si můžete zopakovat nesčetně krát a s mnoha způsoby využití. Uzavírací mechanismus docela obyčejného polyetylenového pytlíku je naprosto dokonalý pomocník v domácnosti, v zaměstnání, i venku v přírodě. Vložíte do něj, co vás napadne – potraviny, hračky, předměty z papíru, sypké hmoty, lepidla, dokonce poslouží i pro dočasné odložení štětce od barvy.

Pouzdro na mobil a mapu, desinfekci i svačinu

Cestování na kolech a pěší turistika získává stále více příznivců a očekává se další nárůst zájmu o dovolené v tuzemsku v souvislosti s pandemií koronaviru. Sáčky s uzavíracím mechanismem v tom mohou sehrát významnou roli. Mohou posloužit jako úschova desinfekčních prostředků a stejně tak pro ukládání cestovní svačiny. Vnitřek je v bezpečí díky zipu v batohu i v cyklobrašně, nic se nevysype ani nevyteče.

dívka s batohem

Jeho výpomoc uvítáte i pro ukládání telefonu a mapy v přední brašně při jízdě v terénu, případně v průběhu pěšího výletu. Telefonní navigaci nebo mapový podklad tak lze používat i za deště, takže zapomeňte na bloudění, leda že byste si popletli turistická značení a vydali se jiným směrem kvůli vlastní nepozornosti.

Zip sáčky http://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack se hodí i vodákům plujícím na kánoi, mapa, kilometráž i telefon se vyplatí mít zabalené a přivázané nejen v příručním lodním vaku, ale zároveň chráněné před vodou při jejich používání v průběhu plavby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup