Ukryjte jej pod plachtu

Nejprve vás bude čekat důkladné vyčištění vašeho koupaliště. Sami víte, že do něj vniká řada nečistot zejména z vnějšího prostředí. Tady se vám bude hodit k ruce praktická síťka, kterou dostanete ven všechno listí. Přebytečná voda se musí vypustit a přijde na řadu speciální vysavač, který dá do pucu i stěny bazénu. Také filtrace bude potřebovat váš zásah.tree
Po takto dokonalé přípravě, se můžete zaměřit na zazimování celé plochy. Pokud vlastníte bazén, který je venkovní a nijak krytý, bude potřebovat zimní čepici.
Jak vyřešit tuto otázku
Máte hned několik možností, mezi které můžeme zahrnout například samonavíjecí roletu, ale postačí vám i obyčejná krycí plachta na bazén.
Podíváme se společně na rozdíly, mezi jednotlivými typy.
· Čapka na léto
Taková zástěna se vám bude hodit právě během sezóny, kdy si ještě máte chuť zaplavat. Například večer tak zabráníte tomu, aby vám do vašeho oblíbeného koupaliště napadalo listí nebo drobný hmyz. Navíc vám tu pomůže udržet teplo nastřádané během dne. Je však určená opravdu jenom pro horké měsíce.
· Zimní plachta
Mezi její hlavní vlastnosti patří neprůsvitnost, takže neřeší jen váš problém s nečistotami, ale brání také průniku světla dovnitř. Tím pádem se tu nemohou množit různé druhy řas a mikrobů. Vyrábí se z husté síťoviny, která zachytí všechen odpad a dokonce i dešťovou vodu. Na hladinu pod ni se umisťují speciální plováky, za účelem zmírnění tlaku ledu na celý bazénový skelet.

· Univerzální řešení
Ideální volba, která se postará o vaše místo relaxace po celý rok. Tvoří ji výztuha hliníkových nosníků, které jsou ukotvené do dlažby, takže se neposunou ani o centimetr. Kromě výborné izolace ochrání vaše děti i domácí mazlíčky před pádem.
· Vyzkoušejte termoizolační krytí
Díky němu tak snížíte náklady na ohřev vody až o neuvěřitelných 70%.Má tři vrstvy s pyramidální strukturou, která odolá mikrobům nebo chemickým produktům.
· Rolety a navíjecí systémy
Velmi praktické řešení na léto, ale na zimu se příliš nehodí. Právě rolety jsou velmi náchylné na poškození vlivem mrazu.lpool