Trochu historie hodinek Festina

Hodinářská značka Festina rozhodně není žádným nováčkem mezi ostatními značkami. Byla založena ve Švýcarsku, přímo v La Chaux-de-Fonds a to již v roce 1902. Zhruba po 80 letech, v roce 1984 převzal tuto značku Miguel Rodriquez. V této době se začínali lidé zajímat o quartzové strojky a hodinky Festina si začaly psát svoji novou epochu. Jak můžete vidět, tak značka je na trhu více jak sto let a samozřejmě za tu dobu hodinové strojky prošly celou řadou různých úprav podle požadavků zákazníků. Díky neocenitelným zkušenostem nyní je hodinářská značka Festina výrobcem kvalitních hodinek, jejichž design přímo skvěle pasuje do aktuálních módních trendů. Ale také se můžete setkat se zajímavým designem, které například nabízí Festina Automatic hodinky a které nikde jinde nenaleznete.

bílé hodinky

Zde si vybere každý

Pokud byste hledali nějaký výběr hodinek, který by vyhovoval vašemu stylu, byl naprosto spolehlivý a rovněž oceníte styl, estetiku a originalitu, tak zavítejte na e-shop hodinkovna.cz. Zde dokonce naleznete i aplikaci, která vám ukáže, jak vybraný typ hodinek vypadá na ruce. Je to sice jen pro představu, ale i ta o mnohém rozhodne. Jinak je zde velmi bohatý výběr, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele hodinek.

kovové hodinky

  • Ženské hodinky – pro ženy jsou hodinky především stylovým módním doplňkem a samozřejmě jejich prvotní úkol je oživit dámský outfit. Jsou samozřejmě na pohled odlišné od pánských hodinek, což dělá většinou užší řemínek a menší ciferník. Málokterá žena se bude dívat na výrobce hodinek, ale spíše se zaměří na tyto vlastnosti.
  • Pánské hodinky – ty zase pro změnu odráží charakter muže a reprezentují jeho osobnost. Také jsou spíše s větším ciferníkem, který přece jenom na mužské ruce vynikne více a rovněž se vzhled liší i v samotném řemínku. Bude rozhodně širší, než je u dámských verzí.

Na výběr je dostatečné množství značek, hodinových strojků, zajímavých funkcí i vzhledu.