Topinambury, které vám zachutnají

Do jaké skupinky lidí patříte? Do té, co topinambury miluje a nedokáže si bez nich již představit svůj jídelníček, nebo do té, která ani neví, co toto slovo znamená? Ať už je to tak, či onak, jedno je jisté – topinambury jsou zdraví velice prospěšné a mají všestranné využití.

Pokud navštívíte náš eshop, nedokážete si nevšimnout, že právě z topinambur máme velikou škálu produktů. Je to proto, protože obsahují hodně vitaminů, minerálů, vlákniny a také větší množství inulinu, který v těle působí protizánětlivě. Dále mají velmi příznivý vliv při onemocnění cukrovkou, na trávicí soustavu a problémy s revmatismem. Pokud plánujete zhubnout, rozhodně byste topinambury, ať už klasické, nebo topinambury Diatop z našeho eshopu, rozhodně měli zařadit do svého jídelníčku, protože mají nízkou energetickou hodnotu, díky vláknině zvyšují pocit sytosti a obsahují hodně bílkovin.

Mouka z topinambur

Vyzkoušejte například mouku z topinambur, která je přirozeně bezlepková a můžete ji přidat do různých jídel jako zahušťovadlo. Také z ní můžete upéct vynikající koláče, připravit palačinky k snídani, anebo v syrovém stavu přimíchat lžičku topinamburové mouky do jogurtu, či ranního ovocného i zeleninového smoothie.

Mandlové máslo s moukou z topinambur

V poslední době jsou velkým trendem různá oříšková másla. Nejvíce se vyrábí z kešu, mandlí, a lískových ořechů. Tato oříšková másla jsou také zdraví velmi prospěšná. Obsahují mnoho antioxidantů a zdravých tuků. Proto naší úplnou novinkou je mandlové máslo s topinamburem, které se stalo u našich zákazníků velmi oblíbené. Můžete ho namazat na žitný chléb, zamíchat do bílého jogurtu, nebo do ranního, či odpoledního smoothie. Rozhodně navštivte naše webové stránky, kde najdete daleko větší sortiment produktů z topinambur. V naší nabídce jsou i piškoty, marmelády a kandované topinambury. A nejenom to. Máme například i velkou nabídku různých sirupů, za studena lisovaných RAW olejů a také rostlinných proteinů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup