Stylově v těhotenství

První tři měsíce těhotenství obvykle nepozorujeme na svém těle velké změny a tak se můžeme stále oblékat stejně, Postupně se však začnou rozšiřovat boky, roste bříško i prsa a v mnoha případech přibývají na váze i ostatní části těla. A právě tomu je potřeba uzpůsobit výběr oblečení.

těhotenské břicho

Těhotenské šaty

Asi nejpohodlnější variantou jsou šaty pro těhotné. Zatímco dříve býval výběr v tomto odvětví skromný, nyní existuje nesčetné množství variant, a proto není nutné v těhotenství zásadně měnit styl. Zapomeňte na neforemné pytlovité šaty. Jste těhotná a není se za co stydět. Rozhodně však nepůsobí dobře zpola vykukující bříško nacpané v těsném tričku. Vyberte si šaty, které budou lichotit vaší postavě a zároveň budou pohodlné. Je potřeba zvolit pružný a příjemný materiál, který vás nebude nikde škrtit, ale nebojte se vybrat si přiléhavé šaty. Volnější oblečení obvykle způsobí, že vypadáte tlustě a neforemně. Těhotenské šaty mohou být stylové jako každé jiné, jen mají upravený tvar pro vaše potřeby a v oblasti bříška bývají elastičtější. Můžete je pořídit už na začátku těhotenství, a jak bříško poroste, budou se přizpůsobovat tvaru vašeho těla.

Kalhoty a sukně

V chladnějším období však šaty nemusí stačit, proto je potřeba porozhlédnout se po vhodných těhotenských kalhotách. Ideální volbou jsou legíny, které bývají speciálně upravené, aby ženu netlačily na bříšku a mohla v nich pohodlně trávit celý den. Při formálnějších pochůzkách je však lepší volit rifle, nebo jiné kalhoty, které mají nahoře našitý speciální pruh k přetažení přes bříško, tudíž vám nepadají, netlačí a nikde nic nevykukuje. To samé platí u některých sukní, jiné jsou podobně jako šaty řešeny elastickým materiál po celé délce.

Trička, svetry, mikiny

Ano i v těchto kategoriích nalezneme velký výběr pro těhotné. Jedná se o obvykle vypadající svršky, které však obvykle bývají delší a pružnější, aby se pohodlně přetáhly přes bříško. Na délce si zakládejte hlavně v případě, že jste se rozhodla pro legíny.

Obuv

Ačkoliv je to nemilý fakt, u mnoha žen v těhotenství začnou nohy opuchat a nevlezou se tak do většiny bot. Je potřeba volit pohodlnou obuv, kam se vaše noha pohodlně vleze. Boty by neměly nikde tlačit ani škrtit. Materiál by měl být prodyšný a přizpůsobivý. Podrážka pružná, ale pevná.

těhotenské břicho

Při výběru těhotenské módy je více než kdy jindy třeba myslet na kvalitu. Vaše tělo potřebuje pohodlí po celou dobu. Hledáte-li velký výběr stylové a kvalitní těhotenské módy, obraťte se na spolehlivého prodejce, kterým je například internetový obchod Mladá móda. A hlavně si užívejte těhotenství naplno.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup