S tím si hravě poradí

Procházíme prázdný byt a plánujeme v podstatě, kde co budeme mít. Která místnost nám poskytne zázemí na vaření, odpočinek, rodinné setkání nebo intimní chvilky strávené s partnerem. Později přemýšlíme o umístění nábytku a různých dekorací. Dá se říci, že dílo nám jde pěkně od ruky, včetně barevného vymalování bytu. Ovšem nacházíme menší úskalí. Bytové prostory nejsou tak dobře rozvrstveny, aby se sem vešel některý nábytek, který buď potřebujeme. Případně by jím bylo vhodné vyplnit výklenky nebo atypické prostory. Do některých míst by se hodily převážně rohové skříně, protože jiné místo na ně bohužel není. Sami těžko něco vymyslíme, ale řešení bychom mohli nalézt u odborníků , ti si rozhodně poradí.

skříňka

Servis na míru

V podstatě je vždycky lepší se obrátit na někoho, kdo rozumí nejen svojí práci, ale také potřebám zákazníků. Navíc může poradit, jaký tvar a možnosti by byly nejlepší přímo na naše potřeby. Také snadno doporučí podle finanční domluvy ostatní doplňky. Nejen, že pouze doporučí, ale také je kvalitně provede. Takže prvotní návštěva je přímo na místě činu. Jediné možné místo pro šatní skříň tentokrát vyšlo na roh, naštěstí to není žádný problém. Dají se sem umístit i výsuvné tyče, poličky a šuplíky s organizátory. To je skutečně dobrá věc, vždy budou pěkně srovnané a přehledné. Dokonce není žádný problém umístění i velkého zrcadla, jako doplněk skříně. To je také velmi praktické.

stůl

Ideální řešení do bytu

Vždy se najdou atypická místa, která nám tak trochu zamotají hlavu, co do nich umístit, aby nevznikly nevzhledné prázdné prostory. Výhoda skříní a vůbec celkově nábytku na míru je ohromná. Zaměří se přesně totiž do určeného místa a nábytek splyne dokonale se zdí nebo výklenkem, případně vyplní úžasně roh. Tím samozřejmě vzniká podstatně větší bytová plocha na samotný pohyb. A upřímně, věci se pak zavřou stylovými dvířky a je rázem uklizeno a útulno.