Herní konzole nebo počítač?

Spousta lidí převážně hráčů her řeší, zdali jsou lepší herní konzole anebo herní počítače. Tohle je ovšem téma na hodně dlouho času, protože každý má svoje a má to spoustu aspektů. Každý člověk je naprosto jiný a každému vyhovuje úplně něco jiného. Proto nejde s klidem na duši říct, co je opravdu lepší. Proto se dnes společně podíváme na to, jaký každý z přístrojů má výhody. 

Děti hrají na počítači

Pokud například radí, pořádáte nějaké sešlosti se svými přáteli? Je herní konzole ideálním parťákem, která vám dokáže zpříjemnit a zpestřit čas. Na herních konzolích totiž můžete spoustu her hrát ve více lidech. Skvělým případem jsou například sportovní hry, kdy můžete hrát až v několika hráčích skoro za celý tým. Tohle však na herním počítači nelze. Některé starší hry šly hrát na klávesnici maximálně ve dvou lidech. Ve více lidech si žádnou hru na počítači nezahrajete. 

Muž u počítače

Další velkou výhodou herních konzolí je to, že je můžete hrát na velikých televizích. Můžete například sedět na svém pohodlném gauči v obývacím pokoji a hrát na televizi, která je na druhé straně. Tohle jde hlavně díky bezdrátovému ovladači, které herní konzole nabízejí. 

Herní konzole mají také výhodu tu, že některé herní tituly jsou dělané pouze na ně a na počítači si je nezahrajete. Někteří herní vývojáři se totiž soustředí pouze na vývoj her pro herní konzole. Například herní tituly jménem NHL nebo FIFA syna počítači již nezahrajete, protože herní vývojáři tohoto směru se rozhodli dělat hry pouze na herní konzole. 

Pokud jste fanoušek například spíše střílecí her, musíte počítat s tím, že na ovladači pro herní konzole to bude o něco složitější. Střílecí hry si tady vychutnáte mnohem více na herní počítači. Míření a ovládání se vám rozhodně bude lépe korigovat přes herní myš a herní klávesnici. Ovšem pokud si na herní ovladač od herní konzole zvyknete, nebude to pro vás také žádný problém po nějakém čase. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup