Zábava pro celou rodinu

Hledáte skvělou zábavu pro celou rodinu a nevíte si rady? Rádi vás zatáhneme do logické hry plné hlavolamů, řešení zapeklitých hádanek, hledání tajných klíčů a rozluštění kódů. Jestli stále nevíte, co máme na mysli je to úniková hra. Hra je určena pro dva až pět osob. Vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro partu kamarádů. Rozhodně to stojí za to. Užijete si společné chvíle s dobrými přáteli nebo rodinou. Escape game Pardubice Enigma Escape nabízí dvě základní hry. První hrou je Dvojitý agent a druhou je Samara.
lebka a kosti

Samara

Hra Samara je ztvárněna podle hororového filmu Kruh. Ten byl uveden do kin v letech dva tisíce dva. Ve hře jsou lekavé scény a je nutné, aby rodiče zvážili, zda je hra vhodné pro jejich děti. Je doporučeno před absolvování hry film vidět. Lépe se pak budete orientovat ve hře. Hra se odehrává ve městě, kde umírají záhadně lidé. Koroner města většinou diagnostikuje smrt, která byla zapříčiněna infarktem a to i u zcela zdravých lidí. Ve městě se pohybuje videokazeta, která má vše na svědomí. Cílem hry je získat kazetu než tě dostane Samara. Zvládnete to včas?

Dvojitý agent

Hra se odehrává v konspiračním bytě tajného agenta George. Dostáváte se do období sovětského svazu a KGB. George se s vámi spojil a sdělil vám, že se dostal k tajným dokumentům s krycím jménem „Hvězda“. Teď záhadně zmizel a nic po něm nezůstalo. Cílem hry je zjistit, co se s agentem Georgem stalo a kam se poděly tajné dokumenty. Měli by být klíčovým podmětem pro sovětský svaz. Stihnete zjistit vše včas, než vás dostane KGB? Hra je vhodnější pro rodiny s dětmi.lebka a kniha

Neváhejte a zpříjemněte si chvíle s rodinou u společné zábavy. Úniková hra se dá pořídit i jako dárkový poukaz k narozeninám, výročí, rozlučce se svobodou, firemní akci nebo ke školnímu výletu. Neváhejte a užijte si skvělou zábavu nebo obdarujte své blízké zážitkem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup