Tandemové seskoky

Když jsem přemýšlela, co bych nadělila svému příteli letos k Vánocům, napadlo mě, že mu nadělím poukaz na tandemový seskok. Tuto službu nabízí různé spolky a společnosti a tak jsem se vrhla na hledání. Myslím, že pro někoho z vás budu tentokrát inspirací také. Muži dost často po této aktivitě touží, leč strach, odpovědnost či nedostatek času jim nedovolí si samostatně tento zážitek pořídit.
Tandemové seskoky

Co je na tom hezkého?

Myslím, že domácí typy lidí, jako jsem třeba já, napadne, co je na tom tak parádního, riskovat život pro tak otřesný zážitek, jakým je volný pád. V každém případě, ti, pro které je tato možnost určena, vám poví, že mají během letu letadla krásný výhled, někdy až ze čtyř tisíc metrů. Dále je fascinuje pocit při výskoku z letadla a uvolňující se adrenalin při zrychlení až na dvě stě kilometrů v hodině.

Nejúchvatnější však pro ně je volný pád, který trvá téměř minutu. Následně se otevře padák a vy postupně letíte k zemi, až se zase setkáte s pevnou zemí. Jistě, toto absolvujete s profesionálem v tandemu.
skok tandemových parašutistů

Nemožné?

Zdá se vám tento zážitek nemožným? Není!Tandemové seskoky jsou tou nejsnazší cestou k tomu, abyste zažili tuto parádu. Pokud jste o této bláznivé věci snili, věřte, že nyní ji díky rozmanitým službám jednotlivých společností můžete zažítna vlastní kůži.

Nepotřebujete žádný výcvik, ani lékařskou prohlídku. Na začátku pouze dostanete krátkou instruktáž týkající se tandemového seskoku a poté už se zkušeným parašutistou užíváte jeho zážitek!

Stojí to za to?

Věřte, že každý, kdo seskok v tandemu zažil, vám potvrdí, že se jedná o naprosto fascinující zážitek. Většina dobrodruhů si tento seskok chce samozřejmě zopakovat. Není se však čemu divit. Letíte vzduchem, cítíte kolem sebe plynout vzduch, vidíte svět z ptačí perspektivy a konečně opravdu pocítíte sílu zemské gravitace!

Samozřejmě poukaz na tandemový seskok může být skvělým dárkem, protože obdarovaný, pokud poukaz využije, nikdy na tento zážitek nezapomene.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup