Skvělé běžecké boty pro ženy

Žena, i když sportuje, chce se líbit. Nikdy by nevyběhla jen tak v teplácích s posazenou hučkou na hlavě. Kdepak, to neznáte ženy. Muži je většinou jedno, co má na sobě, protože pro něj je hlavní výkon a jestli ho podá v kraťasech nebo v teplácích, je mu zpravidla fuk. Samozřejmě, že ne všichni jsou stejní, ale tak nějak to v praxi vypadá.

Jenže, ten, kdo aktivně sportuje, už přišel také na to, že je vhodné mít na sobě praktické oblečení, které saje pot a propouští, přitom nepustí k vašemu tělu chlad. To všechno splňuje značka Craft, která vyrábí kromě praktického sportovního oděvu i sportovní obuv.

žena boty

Žena běžkyně si může vybrat dokonce i růžové běhací silniční boty, které dají vyniknout jejím nožkám a ony si dovedou sladit boty hned i s oblečením. Ženské boty C-store mají bohatý výběr a dámy jsou tomu velmi rády, protože vědí, že i při sportu se mohou líbit. Navíc například růžová je pěkně reflexní barva a běžkyně je i vidět. Bezpečnost je tu především na místě, obzvláště, když běžkyně zabrousí i na frekventované silnice nebo je přebíhá. Krom oblíbené růžové můžete vybírat i z dalších barev, jako je např. oranžová i modrá a jiné. Běžecké boty splňují všechny atributy obuvi, která je určena na běhání, a to:

  • Pohodlné tlumení, které šetří klouby namáhané při běhání
  • Vysoká energetická návratnost pro sportovkyni, která má neutrální došlap
  • Pro pohodový běh
  • Pro aktivní sportovní trénink
  • Zaručené tempo díky spolehlivému záběru, na kterém se podílí speciální podešev
  • Extrémní přilnavost jak na mokrém, tak i suchém běžeckém povrchu
  • Bezešvá strukturovaná síťovina, takže vás bota nikde netlačí

žena běh

Není nic horšího než bota, která nesedne nebo dokonce začne běžec při tréninku pociťovat nepříjemný šev. Proto – s touto botou nešlápnete vedle!

Ženy, vyrazte na svůj oblíbený okruh v líbivé sportovní obuvi. Boty vám obepnou nárt a kotník, jako když vklouznete do hřejivé ponožky, tak jsou skvělé.