Laser game

Tato hra je stále více oblíbená a hraje jí stále více lidí. Není tudíž ani divu, že provozovatelé dělají stále více akcí a turnajů právě v této hře. Už samotný název napovídá, že se jedná o hru, kde hlavní roli hraje právě laser.  Ten tvoří základ celé hry a od něj se vše odvíjí.

Tento druh hry se hraje ve více hráčích, kdy proti sobě mohou stát buď týmy, nebo hrajete sami za sebe. Na výběr jsou různé variace her, kdy každý mód je tak trochu o něčem jiném. Také dost záleží na tom, co zrovna daný podnik nabízí za druhy her a jaký má počat arén a na co jsou přizpůsobeny.
postava s puškou

V každé aréně narazíte na nespočet překážek, kterým se buď musíte vyhnout, nebo se naopak stihnout dostat do určitého místa co nejdříve, abyste dostali lepší zbraň. Dokonalost v aréně dělá polo tma, takže cíle, které musíte trefit, jsou nádherně viditelné a vy tak víte, kam zrovna střílíte. Za zásah se počítají ramena, hlaveň pušky, záda a předek výstroje tedy břicho. Můžete však přijít o život i jiným způsobem, jako je třeba proběhnutí brány, která je v danou chvíli zavřená.
puška na laser game
K tomuto adrenalinu samozřejmě nemůže chybět pořádná muzika, která se line celou arénu a dodává tak všemu pořádné napětí. Muziku lze dohodnout i s provozovateli dle vašeho gusta, takže pokud chcete, nějaký pořádný randál neměl by být problém.

Obsluha Vám vždy vysvětlí, jak používat vaší zbraň, jak přebíjet náboje, nebo jak změníte pušku za brokovnici. Kolo trvá ve většině případů kolem deseti minut, kdy na každém konci dostanete vyhodnocení s podrobnou analýzou všech hráčů. Takže víte, kolikrát jste vystřelili, kolik jste měli zásahů, či smrtí a spoustu dalších věcí co každý hráč během kola dělal.

Na tento druh aktivity byste měli mít určitě sportovní obuv a oblečení, protože pokud si myslíte, že se nezpotíte, jste na omylu. Budete rádi, když si dáte po této honičce sprchu a unavení usednete k vychlazenému pivu.

Jestliže tedy nevíte, co podniknout s partou přátel, rozhodně zkuste využít volného času právě touto zábavou. Určitě nebudete litovat a navštívíte laser game víckrát než jednou.