Jak navrhnout tričko s vlastním potiskem


Zaujmout vlastním potiskem na mikině nebo bavlněném tričku je snadné, a to rozhodně nemusíte kopírovat nápisy, kterých je všude plno, a s nimiž se rozumní lidé zdráhají vyjít na ulici. Procházet se po chodníku se sloganem „Jsem obecní býk“ není ani vtipné, ani zábavné, a mnoho lidí si vás ihned zařadí do jedné z těch spodních škatulek.

Někomu se to bude zdát neuvěřitelné, ale v hloubi duše toužíme po nějakém originálním nápadu, něčem, co nás vnitřně obohatí, co jen tak někdo na tričku nenosí, a přitom může jít i o zájmy nepříliš rozšířené. Životní obzor totiž může expandovat i z docela neočekávaných témat.

Souhvězdí a planety sluneční soustavy – v dnešní době digitálních technologií lze tisknout i touto formou na textil velmi kvalitní barevné předlohy. Taková planeta Saturn, Mars, Venuše či Jupiter se svými satelity Ganymed, Europa, Io nebo Callisto může být s krátkým popisem docela zajímavým zpestřením a ve vašem městě budete pravděpodobně jediní s takovými náměty.

dívka na skále

Sportovní odvětví – fotbal, hokej, tenis, biatlon, atletika – medailové olympijské sporty se propagují všude možně, ale co třeba létání horkovzdušným balónem, letecká akrobacie, lukostřelba, kroket, orientační běh, racketlon nebo kitesurfing? Také si zaslouží pozornost a i v České republice mají tato odvětví zájmovou základnu.

dívka v tričku

Cizí jazyky – můžete si vymyslet jakoukoli smysluplnou větu a nechat si ji přeložit do dvaceti světových jazyků, které zná jen málokdo, a uvidíte, že se jistě najde někdo, kdo si vaše tričko s vlastním potiskem bude se zájmem prohlížet a nápis luštit. Vyzkoušejte třeba latinu, islandštinu, maďarštinu, turečtinu, švédštinu, nepálštinu, rumunštinu či portugalštinu a bude o zábavu postaráno.

Jméno nebo přezdívka – mít na zádech jméno je vždy atraktivní na nějaké sportovní akci či soustředění, na výletě, na zájezdě a tam, kde jste v kontaktu s více lidmi v rámci skupiny alespoň několik dní. A to stačí si jméno vymyslet, nemusí být přímo vaše. Na trička s číslicemi, jako jsou obdoby dresů, jsme běžně zvyklí, ale na trička se jménem ne a tím spíše si takto na sebe přitáhnete pozornost. Je to i psychologický trik, který pomáhá osamělým lidem se s někým lépe seznámit.