Co pomůže na problémy s erekcí


Kde koupit Viagru Erectmax, toto je obvyklý dotaz, který muže zajímá v souvislosti s uvadající erekcí. Pokládají jej ale obvykle jen ti, co o této problematice mnoho neví, a spíše tápou. Hledají rychlá řešení ve stylu: „Spolkni prášek a máš klid“. Takto to ale nefunguje a nemůžete očekávat s úsměvem na rtu, že se vám podaří dostat situaci dlouhodobě plně pod kontrolu. Musíte se zaměřit na příčiny, jejichž kořeny sahají hluboko do nitra vaší bytosti.

milenci na pláži

Jste vystresovaní – víte, že stres nám do života promlouvá tak silně, že mění jeho samotnou http://www.vira.cz/Texty/Clanky/Proc-jsi-mne-Boze-nechal-samotnou.html podstatu k nepoznání? Nejhorší je, pokud se mu poddáme a přijmeme jej jako přirozenou součást života. Toto se stává hlavně u stresových situací méně výrazných a drobných, ovšem pokud je jich v průběhu dne mnoho, zahltí nás a je pak náročné se z této sítě vyprostit. Vytvořte si vlastní seznam stresových situací, které vám „pijí krev“, i kdyby to byly jen maličkosti, a zaměřte se na jejich řešení a odstraňování. Snažte se také udržet dobré mezilidské vztahy kdekoli se pohybujete, buďte asertivní, ale pravdiví a za pravdu a moudrost se neobávejte postavit. Mohou vám k tomu napomáhat i adaptogeny, což jsou bylinky pro potlačení stresových hormonů a posílení tvorby testosteronu.

partneři v přírodě

Partnerská důvěra – hledání vhodného partnera se někdy podobá prohledávání kupky sena kvůli ztracenému špendlíku. Není vůbec jednoduché objevit spřízněnou duši s pozitivními vlastnostmi, s níž bude sex opravdu vášnivý a radostný. Možná se vám to nebude zdát vhodné, ale mnohem lepší, než žít s někým v kompromisu, když víte, že vás takový vztah nenaplňuje, je z něho vystoupit a být sám. Neztrácejte ale naději a hledejte dál, protože partnerská důvěra, to je ten nejsilnější posilovač testosteronu. A stává se, že se s někým takovým seznámíte nikoli plánovaně v nějaké seznamce nebo dokonce skrze nějakého „dohazovače“, ale úplně „náhodně“ v obchodě, na ulici, na poště, na úřadě, u lékaře, v lese, na procházce se psem, na rozhledně nebo na mořské pláži.