Bydlení na kolečkách

Slyšeli jste někdy pojem mobilheim? Víte, o čem je vůbec řeč? Víte, že na to abyste měli vlastní střechu nad hlavou nepotřebujete nutně cihly a tašky? Ano, existuje řešení, které nabízí veškerý komfort a zázemí klasického domu. A výhoda? Kdykoli převezete autem na jiné místo. Kritikům, co zrovna teď tvrdí, že se jedná o zařízení typu karavan na dovolenou je třeba vysvětlit, že to tak rozhodně není! Mobilheim je prostorný obytný komplex a zahrnuje vše, co od svého obydlí očekáváte. Koupelnou a sociálním zařízením počínaje, klasickou kuchyňskou linkou s přívodem vody a odpadem, prostorný obývací pokoj i místo na spaní nebo dětský pokoj pro děti. Jak je to možné? Jednoduše, napojením na inženýrské sítě získáte plnohodnotné bydlení.
všichni chceme bydlet

Na cokoli

Samozřejmě, že nápadů, jak využít dům na kolečkách může být celá řada. Využívat lze klidně jako chatu k celoroční, či sezónní rekreaci, na místě, kde se Vám líbí, nebo které milujete. Máte tak možnost trávit dovolenou bez ohledu na ubytovací kapacity v dané lokalitě. A hlavně sami, pohodlně a ve svém soukromí. I finanční stránka pořízení je příznivá. Pro mladý pár, nebo rodinu, která začíná, ideální příležitost na start. Existuje již řada firem a společností co nabízí velký výběr dokonalých „domečků“. Můžete si zde vybrat z mnoha variant, rozměrů a vybavení. Záleží, jaký typ užívání plánujete. Jiné nároky budou při celoročním obývání, jiné při nárazovém. Prostě řešení pro všechny, kteří se neřídí zajetými konvencemi a ví, že kvalitně žít se dá i za rozumnou cenu. A ruku na srdce než nesmyslnou hypotéku na cihlové obydlí, není raději lepší dostupné bydlení v mobilheimu? Zkuste to a rozhodně nebudete zklamaní!
bydlení na kolech

Vsaďte na profesionály

Vždy sázejte na profesionály a vybírejte zodpovědně. Nebojte se oslovit vícero výrobců a prodejců pojízdných zařízení. Seznamte se s již realizovanými projekty, vezměte si reference, nebojte se oslovit i klienty, kteří již mobilheim využívají